Наруто и Наруто Шипуден
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Наруто и Наруто Шипуден

Потопи се в света на Наруто!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ephem3n7al
Sanin
Sanin
Ephem3n7al


Брой мнения : 1147
Age : 29
Location : In Egiped ;]
Registration date : 24.11.2008

Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин Empty
ПисанеЗаглавие: Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин   Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин Icon_minitimeПон Ное 24, 2008 9:30 am

Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин 0-Me,%20myself%20&%20Irene%20(2000)
## Режисьор : Боби Фарели, Питър Фарели

## В ролите : Джим Кери, Рене Зелуегър, Ричард Дженкинс, Антъни Андерсън, Ана Курникова, Робърт Форстър, Крис Купър

## IMDB : Линк към IMDB

## Държава : САЩ

## Година : 2000

## Времетраене : 116 минути

## Резюме : Чарли Бейлигейтс (Джим Кери) е полицейски ветеран със 17-годишен стаж. Той цял живот е бил добряк - любящ и грижовен баща, учтив и трудолюбив, мухльо...

За нещастие обаче, Чарли страда от раздвоение на личността и когато му свърши лекарството се появява Ханк – неговото хипер-агресивно второ “аз”. Ханк говори цинизми, пие като смок, прави скандали, обича да се бие…

Чарли и Ханк нямат нищо общо помежду си с изключение на Айрин Уотърс (Рене Зелуегър) – красива бегълка, в която и двамата са влюбени. Сега Ханк и Чарли трябва да поведат люта битка помежду си за сърцето на Айрин.

## Screenshots :
Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин MeMyselfAndIrene1
Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин MeMyselfAndIrene2
Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин MeMyselfAndIrene4

Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин Story
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.5forum.net
(LEF)_^.^_(LEF)
Sanin
Sanin
(LEF)_^.^_(LEF)


Брой мнения : 713
Age : 28
Location : Б0ТЭvGr@D
Registration date : 24.11.2008

Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин   Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 9:35 am

хаха тоя филм кърти lol!
Върнете се в началото Go down
Ephem3n7al
Sanin
Sanin
Ephem3n7al


Брой мнения : 1147
Age : 29
Location : In Egiped ;]
Registration date : 24.11.2008

Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин   Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 9:38 am

На Хеллоин бях Ханк Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин 830842 Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин 317599 Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин 317599 Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин 317599 Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин 317599
Върнете се в началото Go down
http://narutoworld.5forum.net
Sponsored content





Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин   Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Me, Myself And Irene / Аз, моя милост и Айрин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто и Наруто Шипуден :: Други :: Филми-
Идете на: