Наруто и Наруто Шипуден
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Наруто и Наруто Шипуден

Потопи се в света на Наруто!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Само на нашата планета ли има живот ?

Go down 
+3
Муджина
Naith
Gaara Kazekage
7 posters

Само на нашата планета ли има живот ?
Да
Само на нашата планета ли има живот ? Vote_lcap8%Само на нашата планета ли има живот ? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Не
Само на нашата планета ли има живот ? Vote_lcap92%Само на нашата планета ли има живот ? Vote_rcap
 92% [ 11 ]
Незнам
Само на нашата планета ли има живот ? Vote_lcap0%Само на нашата планета ли има живот ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Не ме интересува
Само на нашата планета ли има живот ? Vote_lcap0%Само на нашата планета ли има живот ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 12
 

АвторСъобщение
Gaara Kazekage
Казекаге
Казекаге
Gaara Kazekage


Брой мнения : 408
Age : 31
Location : България,Русе :)
Registration date : 29.11.2008

Само на нашата планета ли има живот ? Empty
ПисанеЗаглавие: Само на нашата планета ли има живот ?   Само на нашата планета ли има живот ? Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 10:29 am

Много пъти съм се питал дали само на нашата планета има живот,не може в целия космос само на планетата Земя да има живот...Сигурно в някоя друга галактика също има живот или из някой планети в нашата галактика... За другата галактика мисля,че е невъзможно да се стигне до там да се провери,все пак до там са милиони светлинни години,ако разбира се наще ,,учени" не измислят нещо ново! Аз казвам,че има друг живот; Давайте вашите теории..
Върнете се в началото Go down
Naith
Генин
Генин
Naith


Брой мнения : 60
Location : Stuck in the shadow's darkness...
Registration date : 05.12.2008

Само на нашата планета ли има живот ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само на нашата планета ли има живот ?   Само на нашата планета ли има живот ? Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 10:42 am

И аз никога не съм можела да си представя, че сме сами в безкрая... След като виждаме на самата Земя колко са приспособими живите същества, защо да не може да има и някъде другаде живот?
Върнете се в началото Go down
Gaara Kazekage
Казекаге
Казекаге
Gaara Kazekage


Брой мнения : 408
Age : 31
Location : България,Русе :)
Registration date : 29.11.2008

Само на нашата планета ли има живот ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само на нашата планета ли има живот ?   Само на нашата планета ли има живот ? Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 10:44 am

Да,но нашата планета скоро ще се саморазруши и ако сме единствения живот незнам просто ще си има космос,но няма да има нищо живо не мога да си го представя..
Върнете се в началото Go down
Naith
Генин
Генин
Naith


Брой мнения : 60
Location : Stuck in the shadow's darkness...
Registration date : 05.12.2008

Само на нашата планета ли има живот ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само на нашата планета ли има живот ?   Само на нашата планета ли има живот ? Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 10:47 am

Е, ако няма в момента живот, по някое време ще се зароди... Както е станало с нас....

А това дали ще се самоунищожим зависи от нас....
Върнете се в началото Go down
Муджина
Чунин
Чунин
Муджина


Брой мнения : 245
Age : 30
Registration date : 24.11.2008

Само на нашата планета ли има живот ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само на нашата планета ли има живот ?   Само на нашата планета ли има живот ? Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 10:49 am

Не само на нашата.Но може да се провери единствено , ако хората достигнат скороста на светлината или малко над нея.Достигне ли се тази скорост ще може да се пътува през времето и пространството.Научно е доказано.
Върнете се в началото Go down
Gaara Kazekage
Казекаге
Казекаге
Gaara Kazekage


Брой мнения : 408
Age : 31
Location : България,Русе :)
Registration date : 29.11.2008

Само на нашата планета ли има живот ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само на нашата планета ли има живот ?   Само на нашата планета ли има живот ? Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 10:50 am

Възможно е ако измислят нещо толкова бързо...
Върнете се в началото Go down
Naith
Генин
Генин
Naith


Брой мнения : 60
Location : Stuck in the shadow's darkness...
Registration date : 05.12.2008

Само на нашата планета ли има живот ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само на нашата планета ли има живот ?   Само на нашата планета ли има живот ? Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 10:51 am

Защо пък само ако хората достигнат скоростта на светлината? Тогава може би ще успеем да ги открием, но не виждам какво има общо с възникването на живот някъде другаде...
Върнете се в началото Go down
Муджина
Чунин
Чунин
Муджина


Брой мнения : 245
Age : 30
Registration date : 24.11.2008

Само на нашата планета ли има живот ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само на нашата планета ли има живот ?   Само на нашата планета ли има живот ? Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 10:55 am

Ако някога успеем да открием нещо , което да достигне скоростта на светлината ще можем спокойно да обикаляме Космоса.Няма начин да не се открие планета с подобни условия на живот както и Земята.
Върнете се в началото Go down
Naith
Генин
Генин
Naith


Брой мнения : 60
Location : Stuck in the shadow's darkness...
Registration date : 05.12.2008

Само на нашата планета ли има живот ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само на нашата планета ли има живот ?   Само на нашата планета ли има живот ? Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 11:00 am

Със сигурност, но според мен е възможно да има живот и на някое доста по-различно място от нашата Земя...
Върнете се в началото Go down
(LEF)_^.^_(LEF)
Sanin
Sanin
(LEF)_^.^_(LEF)


Брой мнения : 713
Age : 28
Location : Б0ТЭvGr@D
Registration date : 24.11.2008

Само на нашата планета ли има живот ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само на нашата планета ли има живот ?   Само на нашата планета ли има живот ? Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 11:28 am

някъде чух 4е учените са намерили нова планета на която има живот..........оба4е ддз аз мисля 4е има живот на марс............и ми е много интересно как можем да убясним онеси кръгове по полетата който се образуват това човек не може да го направи и затова мисля 4е не сме единствените обитатели на вселената
Върнете се в началото Go down
Sai
Генин
Генин
Sai


Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 24.11.2008

Само на нашата планета ли има живот ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само на нашата планета ли има живот ?   Само на нашата планета ли има живот ? Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 1:13 pm

U4ENITE SA OTKRILI JIVOT PRAVA E HINATA NA MALKI MIKROORGANIZMI SAMO4E na sputnik na IUPITER NARE4EN URAGON , i daje sa po4nali podrobni razsledvaniq dali e vazmojno horata da se preselqt na neq predi zemqta da EKSPLODIRA ZARADI BLIZOSTA SI DO SLANCETO za da se spasi 4ove4estvoto ..... lol!
Върнете се в началото Go down
(LEF)_^.^_(LEF)
Sanin
Sanin
(LEF)_^.^_(LEF)


Брой мнения : 713
Age : 28
Location : Б0ТЭvGr@D
Registration date : 24.11.2008

Само на нашата планета ли има живот ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само на нашата планета ли има живот ?   Само на нашата планета ли има живот ? Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 1:29 pm

а на мен много ми е интересно за образуванията по полетата в другите странни не знам дали сте гледали за едни кръгове образувани по полетата мн ми е инт за тях
Върнете се в началото Go down
Sai
Генин
Генин
Sai


Брой мнения : 90
Age : 31
Registration date : 24.11.2008

Само на нашата планета ли има живот ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само на нашата планета ли има живот ?   Само на нашата планета ли има живот ? Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 1:33 pm

e tva sa poleti ot MAZA det sa pulni s meteoriti pulni i sa dosta opasni ,to4no na teq planeti 4ovek nikoga nqma da stupi i ima malka veroqtnost za jivot ,6toto prez celoto vremme padat tam METEORITI OT GRIVNITE det gi zaobikalqt ^^
Върнете се в началото Go down
Uzumaki Naruto
Чунин
Чунин
Uzumaki Naruto


Брой мнения : 337
Registration date : 24.11.2008

Само на нашата планета ли има живот ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само на нашата планета ли има живот ?   Само на нашата планета ли има живот ? Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 3:00 pm

Але насякъде има
Върнете се в началото Go down
Uchiha Madara
Чунин
Чунин
Uchiha Madara


Брой мнения : 251
Age : 31
Location : ТаЙнА МаЙнА
Registration date : 24.11.2008

Само на нашата планета ли има живот ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само на нашата планета ли има живот ?   Само на нашата планета ли има живот ? Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 3:45 pm

(LEF)_^.^_(LEF) написа:
някъде чух 4е учените са намерили нова планета на която има живот..........оба4е ддз аз мисля 4е има живот на марс............и ми е много интересно как можем да убясним онеси кръгове по полетата който се образуват това човек не може да го направи и затова мисля 4е не сме единствените обитатели на вселената

всъщност казваха, че са открили планета с почти същите условия за живот като нашата...и тя е близо до слънчевата система, но едвали скоро ще стигнем до там...
Върнете се в началото Go down
http://narutog.heavenforum.com/
Sponsored content





Само на нашата планета ли има живот ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Само на нашата планета ли има живот ?   Само на нашата планета ли има живот ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Само на нашата планета ли има живот ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» От коя планета си ?!?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто и Наруто Шипуден :: Други :: Анкети-
Идете на: